Aktualności

2 maja - dzień wolny

Informujemy że w dniach 1-3 maja nasza firma nie pracuje. Do zapytań i kontaktu zapraszamy ponownie 6 maja.

9 czerwca - dzień wolny!

Informujemy że 9 czerwca firma CASP System nie pracuje. Do zapytań i kontaktu zapraszamy po weekendzie, od 12 czerwca.

Targi "Przemysłowa Wiosna STOM" w Kielcach, 28-31 marzec

Logo przemysłowa wiosna

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na targi „Przemysłowa Wiosna STOM” które w tym roku odbywają się w dniach 28-31 marca w Kielcach. Nasze stoisko znajduje się w halii „A” pod numerem 32.

Na targach będzie można spotkać się z naszymi specjalistami, zarówno z dziedzin automatyki przemysłowej jak i badań nieniszczących, którzy chętnie omówią z Państwem różne aplikacje i rozwiązania które mamy w ofercie, a także pomogą w doborze najodpowiedniejszych technologii czy urządzeń.

W skład Przemysłowej Wiosny STOM wchodzą wystawy związane z:

 • obróbką metali, maszynami do obróbki i narzędziami – STOM-TOOL
 • obróbką blach i cięcia – STOM-BLECH&CUTTING
 • technologią laserową – STOM-LASER
 • robotyzacją i robotami przemysłowymi STOM-ROBOTICS
 • technologiami komponentów łącznych i mocujących STOM-FIX
 • technologiami i urządzeniami dla spawalnictwa – SPAWALNICTWO
 • technologiami antykorozyjnymi – EXPO-SURFACE,
 • technologiami pomiarowymi – CONTROL-STO
 • addytywnymi technologami i innowacyjnymi prototypami – WIRTOPROCESY
 • pneumatyką, hydrauliką i napędami – FLUID POWER
 • technologiami 3D – DNI DRUKU 3D
 • elektroniką i automatyką – TEiA.

Przemysłowe targi „STOM” to już wieloletnia tradycja, a co roku zwiększa się zainteresowanie i tym samym frekwencja. Targi skierowane są do praktycznie wszystkich branż przemysłu ponieważ obecnie wszędzie pojawiają się maszyny, narzędzia czy pomiary, a nawet prototypowanie.

Diament Forbesa 2023!

Firma CASP System Sp. z o.o., działająca na rynku od ponad 20 lat, jest jednym z wiodących dostawców automatyki przemysłowej oraz kompletnych rozwiązań z zakresu badań nieniszczących dla branży przemysłowej.

W 2023 roku firma już po raz piąty znalazła się w gronie firm nagrodzonych Diamentami Forbes.

Diamenty Forbes to prestiżowe wyróżnienie, przyznawane firmom o najszybszym tempie wzrostu w Polsce. Nagroda jest przyznawana przez Forbes na podstawie analizy wyników finansowych firm za ostatnie trzy lata.

Sukces CASP System Sp. z o.o. jest efektem pracy całego zespołu i skutecznej strategii biznesowej. Przedsiębiorstwo dba o jakość swoich produktów i usług, co przekłada się na lojalność klientów i dalszy rozwój firmy. Diament Forbes to potwierdzenie, że firma CASP System Sp. z o.o. odnosi sukcesy w branży i ma potencjał, aby dalej się rozwijać.

Wyróżnienie Diament Forbes to dla firmy CASP System Sp. z o.o. również duża motywacja do dalszej pracy nad rozwojem i doskonaleniem. Sukces przedsiębiorstwa to nie tylko korzyść dla samej firmy, ale również dla całej branży przemysłowej w Polsce.

Diament Forbesa 2023

Targi METAL w Kielcach 20-22.09.2022 - Zapraszamy!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na kolejną, już XXIV edycję Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL które odbywają się 20-22.09.2022 w Kielcach. Naszą firmę znajdziecie przy stoisku numer 32 w hali wystawowej „E”.

CASP System oficjalnym dystrybutorem BINAR HANDLING AB na obszarze Polski

Binar Logo

Z dumą informujemy że nasza firma od czerwca 2022 została oficjalnym dystrybutorem BINAR HANDLING AB na terytorium Polski!

Najwyższa jakość i innowacyjne rozwiązania BINAR HANDLING są potrzebne na polskim rynku więc spodziewamy się bardzo owocnej i dobrej współpracy.

W razie pytań lub potrzeby oferty zapraszamy do kontaktu pod:

+48 728 990 158

ndt@casp.pl

W celu zapoznania się z dużym wyborem rozwiązań BINAR HANDLING AB zapraszamy na naszą nową stronę binar24.pl

 

Nowe centrum badawczo-rozwojowe WIKA!

WIKA Logo

Firma WIKA, jeden z naszych dostawców, zakończyła niedawno dużą inwestycję w nowoczesne centrum badawczo rozwojowe.

Nowe centrum zajmuje powierzchnię ponad 24 km kwadratowych! WIKA, już obecnie czołowy producent na rynku, chce jeszcze bardziej poszerzyć swój asortyment i przy jednoczesnym usprawnieniu i dalszym doskonaleniu już istniejącego asortymentu.

17 czerwca 2022 – Dzień wolny!

Szanowni klienci. informujemy że w dniu 17.06.2022 nasza firma będzie nieczynna. Do pracy wracamy 20 czerwca. Za utrudnienia przepraszamy!

2 maja 2022 – Dzień wolny!

Szanowni klienci. informujemy że w dniu 2.05.2022 nasza firma będzie nieczynna. Do pracy wracamy 4 maja. Za utrudnienia przepraszamy!

30.11.2021 - 02.12.2021 Konserwacja linii telefonicznych

W dniach 30.11.2021 – 01.12.2021 w związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi linii telefonicznych mogą wystąpić utrudnienia podczas próby kontaktu z naszą firmą poprzez numery stacjonarne.

W przypadku powstałych problemów prosimy o kontakt na numery komórkowe zamieszczone na stronie internetowej.

04.06.2021 - Nie pracujemyInformujemy, że w dniu 04.06.2021 r. nie pracujemy.

Do pełnej Państwa dyspozycji będziemy od 07.06.2021 r.

Przepraszamy za utrudnienia.Informacja dotycząca wpływu działalności związanej z promieniowaniem na zdrowie ludzi i środowisko

Informacja dotycząca narażenia na promieniowanie jonizujące w Casp System Sp. z o.o. Działalność firmy związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące w ostatnim roku 2020:
• nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko,
• nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.

Podstawa prawna: art.32c pkt.2 ustawy Prawo atomowe (Dz.U. 2019, poz. 1792):
Kierownik jednostki organizacyjnej wykonującej działalność związaną z narażeniem, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 1 lub 4–16, zamieszcza na stronie internetowej jednostki organizacyjnej, nie rzadziej niż co 12 miesięcy, informację o wpływie działalności wykonywanej przez jednostkę organizacyjną na zdrowie ludzi i na środowisko oraz o wielkości i składzie izotopowym uwolnień substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z wykonywaniem tej działalności.

Casp System laureatem Gazeli Biznesu 2019

Miło nam poinformować, że nasza firma Casp System Sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów XX jubileuszowej edycji Gazeli Biznesu, otrzymując prestiżowy tytuł „Gazela Biznesu 2019”.

Gazele Biznesu to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Rok 2020 zaczynamy zatem bardzo pozytywnym akcentem, który sprawia, że jeszcze śmielej patrzymy w przyszłość. W tym roku Casp System Sp. z o.o. kończy 20 lat. Tytuł XX Gazeli Biznesu jest więc szczególnie ważnym wyróżnieniem dla nas wszystkich.

12.06.2020 - Nie pracujemy

Informujemy, że w dniu 12.06.2020 r. nie pracujemy.

Do pełnej Państwa dyspozycji będziemy od 15.06.2020 r.

Przepraszamy za utrudnienia.

Casp System laureatem Diamentów Forbes 2020

Z przyjemnością informujemy, że Casp System po raz kolejny znalazł się wśród prestiżowego grona laureatów „Diamentów Forbes” i tym samym nasza firma została zaliczona do najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Organizatorem konkursu jest redakcja Magazynu Forbes we współpracy z wywiadownią Bisnode Polska. Analitycy wycenili przedsiębiorstwa stosując szwajcarską metodę, która łączy metodę majątkową i dochodową.

Tytuł „Diamenty Forbes 2020” jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, a jednocześnie potwierdzeniem wiarygodności biznesowej wśród Klientów i Partnerów.

48. Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących (KKBN)

Szanowni Państwo,

w dniach 22-24 października br. w hotelu Stok SPA w Wiśle odbędzie się 48. Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących (KKBN). Konferencja jest największą imprezą krajową i jedną z większych w Europie w dziedzinie postępu i innowacyjności w badaniach nieniszczących i diagnostyce technicznej. 

Jako Główny Sponsor tego wydarzenia oraz największy dystrybutor aparatury NDT w Polsce mamy przyjemność zaprosić do odwiedzenia naszego stoiska podczas odbywającej się w ramach Konferencji Wystawy aparatury do badań NDT. Na naszym stoisku zlokalizowanym w Sali EUROPA zaprezentujemy:

 1. GEKKO – defektoskop PAUT z TFM
 2. Skanery UT firmy Phoenix
 3. LYFT – defektoskop PEC do badania korozji przez izolacje
 4. PECA6 – wieloprzetwornikowa sonda PEC
 5. SPYNE – wieloprzetwornikowa sonda ECA do badań powierzchniowych
 6. SHARCK – wieloprzetwornikowa sonda z technologią TECA do wykrywania i wymiarowania wad w materiałach ferromagnetycznych
 7. Defektoskopy wiroprądowe Reddy w aplikacjach badania powierzchni ze zobrazowaniem C-scan
 8. Robot inspekcyjny MaggHD z napędem Microtrac
 9. Defektoskop ECTANE 2 w aplikacji badania rurek wymienników ciepła
 10. DefHi – sonda wieloprzetwornikowa ECA do badania rurek wymienników
 11. AMIGO2 – defektoskop ACFM do wykrywania i wymiarowania wad powierzchniowych
 12. FOCUS+ – defektoskop Guided Waves
 13. PL600 – defektoskop wiroprądowy w aplikacji szybkiego sortowania elementów
 14. NDT PRO Acuscreen – skaner błon RTG
 15. NOVO15 – mobilny system radiografii cyfrowej
 16. Scorpion2 + SWIFT – zrobotyzowany system pomiaru profilu grubości

Ponadto zapraszamy na organizowane przez nas warsztaty pt. Prądy wirowe – badanie spoin, badanie powierzchni, sortowanie materiałów, mapowanie korozji, na których omówione i przedstawione zostaną następujące zagadnienia:

 • podstawy prądów wirowych, struktury czujników,
 • wieloprzetwornikowe sondy ECA,
 • sondy wiroprądowe z technologią TECA (Tangential Eddy Current Array),
 • technologia PEC (Pulse Eddy Current).

Aplikacje w przemyśle:

 • Wykrywanie wad powierzchniowych
 • Kontrola właściwości materiałów

Aplikacje w diagnostyce:

 • Badanie powierzchni przy użyciu sond ECA
  • alternatywa dla PT I MT
  • wymiarowanie wad
 • Badanie rurek wymienników przy użyciu sond ECA i NFA 
 • Badanie spoin przy użyciu sond TECA 
  • Wymiarowanie wad z pomiarem głębokości zalegania
  • Obrazowanie korozji naprężeniowej (SCC)
 • Obrazowanie korozji przy użyciu sond PEC
  • mapowanie korozji przez izolację
  • praca w trybie dynamicznym (enkodowanym)
  • praca z sondami wieloprzetwornikowymi PECA

Nasi specjaliści obecni na stoisku i na warsztatach udzielą wszelkich informacji dotyczących w/w rozwiązań oraz pozostałej części naszej oferty systemów NDT tj.:

 • stacjonarnych systemów DR i CT,
 • defektoskopów magnetycznych,
 • linii do badań penetracyjnych ,
 • automatycznych, stacjonarnych systemów kontroli ultradźwiękowej.

Szczegółowy plan konferencji, formularz uczestnictwa oraz formularz zgłoszenia na warsztaty znajdą Państwo na stronie www.kkbn.pl.

Szczegółowe informacje dotyczącej naszej oferty aparatury do badań NDT znajdą Państwo na stronie www.ndt24.pl.

48 Krajowa Konferencja Badan Nieniszczacych

W dniu 2.11.2018 nie pracujemy!

Informujemy że w dniu 2.11.2018 nie pracujemy!

Do realizacji zamówień i odpowiedzi na pytania przystąpimy w dniu 5.11.2018.

Za utrudnienia przepraszamy!

AWARIA LINII TELEFONICZNEJ

UWAGA!!! 

W związku z awarią linii telefonicznej, prosimy by osoby zainteresowane

 • ofertą sklepu Manometry24.pl, Czujniki24.pl, Enkodery24.pl i  Przetworniki24.pl kontaktowały się z naszymi Doradcami Technicznymi pod nr tel.:

+48 728 992 050

+48 608 642 108

+48 692 430 544

 • ofertą z zakresu urządzeń i systemów do Badań nieniszczących kontaktowały pod nr tel.:

+ 48 728 929 353

 

Przepraszamy za utrudnienia!

 

MAJÓWKA 2018

INFORMUJEMY, ŻE NIE PRACUJEMY 30.04.2018, A 02.05.2018 I 04.05.2018 PEŁNIMY DYŻUR.

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM MOGĄ NASTĄPIĆ OPÓŹNIENIA W WYSYŁCE TOWARÓW, ZA CO Z GÓRY PRZEPRASZAMY.

DO PAŃSTWA PEŁNEJ DYSPOZYCJI BĘDZIEMY OD 07.05.2018.

ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU!

30.03.2018r. - DZIEŃ WOLNY OD PRACY

INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 30.03.2018r. NASZA FIRMA BĘDZIE NIECZYNNA. WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W TYM DNIU BĘDĄ REALIZOWANE OD 03.04.2018r.
WTEDY TEŻ NIEZWŁOCZNIE ODPOWIEMY NA PAŃSTWA MAILE.

Przepraszamy za utrudnienia!

 

Innowacyjne systemy mocowania – MATRIX INNOVATIONS GmbH

Nowość w naszej ofercie – moduły mocowania do precyzyjnego pozycjonowania elementów.

Zastosowanie:  

 • POMIAR
 • OBRÓBKA
 • MONTAŻ

Branża:  

 • MOTORYZACJA
 • LOTNICTWO
 • AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

 

Serie modułów mocowań: 

 • seria MINI CLAMP – systemy mocowań dla małych i delikatnych elementów
 • seria BLUE CLAMP – systemy mocowań dla dużych i średnich elementów
 • seria SILVER CLAMP – systemy mocowań w procesie obróbki
 • AUTOMATIC CLAMP – system chwytania i podtrzymywania w procesie automatyzacji
Osoby chcące uzyskać więcej informacji techniczno – cenowych, prosimy o kontakt:

tel. kom:  +48 728 929 353
e-mail: ndt@casp.pl

KATALOG NDT24!!!

Pełna oferta urządzeń i systemów do badań nieniszczących – wszystko w jednym miejscu!

Dostęp do kart technicznych, zdjęć i filmów!

POBIERZ KATALOG

 

14.08.2017 r. - NIE PRACUJEMY

INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 14.08.2017 r. NIE PRACUJEMY 

Do pełnej Państwa dyspozycji będziemy od 16.08.2017 r.  

Przepraszamy za utrudnienia,

Casp System

Blog NDT24 - zapraszamy do lektury

W ramach naszej firmy prężnie rozwija się Dział Badań Nieniszczący, który zajmuje się dystrybucją urządzeń i systemów do badań penetracyjnych, magnetyczno – proszkowych, wiroprądowych, ultradźwiękowych, wypływu strumienia magnetycznego, radiograficznych i wizualnych.

Blog NDT24 to miejsce w którym nasi Specjaliści opisują proponowane przez nas urządzenia i systemy, ale także dzielą się doświadczeniem i zwracają uwagę na kwestie problematyczne w zakresie każdej z poszczególnych metod badań ndt.

Zapraszamy do lektury!

Najnowszy wpis dotyczy badań penetracyjnych z uwzględnieniem praktycznych wskazówek.

Blog NDT24

Połączone siły Casp System Sp. z o.o. i LaVision GmbH- VII Międzynarodowy Kongres Silników Spalinowych

27-29.06.2017 r. uczestniczyliśmy w VII Kongresie Silników Spalinowych. Wydarzenie miało charakter międzynarodowy, a wysoka wartość merytoryczna sprawiła, że wśród Uczestników byli przedstawiciele zarówno nauki jak i biznesu.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Przypominamy, iż jesteśmy dystrybutorem optycznych systemów badawczo- pomiarowych firmy LaVision GmbH. W zakresie procesu spalania oferujemy system FlameMaster.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt: ab@casp.pl

www.aparaturabadawcza.eu

 

Szukasz pracy? Dołącz do naszego Zespołu!

W związku z ciągłym rozwojem naszej Firmy, poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Product Manager – SPRAWDŹ
Specjalista ds. Techniczno – Handlowych – SPRAWDŹ
Referent ds. Handlowych

Zapraszamy do zapoznania się z opisem stanowisk oraz naszymi oczekiwaniami względem Kandydatów. Osoby chcące wziąć udział w procesie  rekrutacji, proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: praca@casp.pl .

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Szkolenie dla Klientów sklepu Manometry24

 

Aktualnym oraz przyszłym Klientom sklepu Manometry24, nasi Specjaliści służą doradztwem technicznym.
W przypadku Państwa zainteresowania jesteśmy w stanie przygotować szkolenie z zakresu oferowanego przez nas sprzętu pomiarowego oraz jego konfiguracji.

Zainteresowanych nawiązaniem długofalowej współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 32 614 14 29

www.manometry24.pl

 

SEMINARIUM: Prądy wirowe w diagnostyce

Dzięki współpracy z Urzędem Dozoru Technicznego o/Warszawa, w dniu 21.02.2017 mieliśmy przyjemność zorganizować seminarium dla przedstawicieli z branży energetycznej, petrochemicznej, chemicznej i magazynowej.

Celem spotkania było przedstawienie najnowszych rozwiązań z zakresu badań ET stosowanych w diagnostyce rurek, zbiorników ciśnieniowych i magazynowych. Prócz badań ET, nasi Specjaliści zaprezentowali możliwości badań diagnostycznych metodą ultradźwiękową (badania UT) i wypływu strumienia magnetycznego (badania MFL).

Wśród prezentowanych urządzeń były przenośne defektoskopy firmy Eddyfi, takie jak Lyft, Ectane, Bobbin oraz urządzenia firmy Silverwing, a wśród nich UT Lite.

Prezentowane rozwiązania pozwalają na wykrycie takich wad jak erozja, korozja, pęknięcia, pocienienia.

Gościom dziękujemy za liczne przybycie oraz interesujące rozmowy.

Pragniemy również poinformować, ze jesteśmy otwarci na współpracę oraz gotowi do zaprezentowania możliwości oferowanych urządzeń na obiekcie u Klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej o proponowanych rozwiązaniach

 

 

45 Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących za nami

18-20.10.2016 obyła się w Kołobrzegu, 45 Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących w której uczestniczyliśmy w roli Wystawcy.

Prezentowane urządzenia firm Silverwing, Eddyfi, Efer cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników konferencji.

W merytoryczną wartość 45KKBN swój udział wnieśli nasi Specjaliści od badań radiograficznych i ultradźwiękowych, wygłaszając prezentację na temat:

Marcin Matuszewski –  Radiografia cyfrowa- Problematyka oceny odlewów ciśnieniowych w oparciu o katalogi ASTM

Rafał Jurkiewicz – Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie mapowania korozji technikami UT oraz MFL

 

 

 

Artykuł w "Badania Nieniszczące i Diagnostyka"

W pierwszym wydaniu czasopisma naukowo-technicznego „Badania Nieniszczące i Diagnostyka”, został opublikowany artykuł, którego współautorem jest Dyrektor Techniczny Radosław Boba.

Tytuł artykułu to,  „Wykorzystanie technik zanurzeniowych UT dla optymalizacji akwizycji danych”, a dotyczy optymalizacji procesu inspekcji z wykorzystaniem techniki zanurzeniowej UT w badaniu zbiorników magazynowych,
rurociągów oraz zbiorników ciśnieniowych, poprzez akwizycję i przetwarzanie danych.

Zachęcamy do prenumeraty i lektury.

 

Współpraca z Eddyfi

Starając się wyjść naprzeciw potrzebom Klientów, poszerzyliśmy ofertę urządzeń z zakresu badań nieniszczących metodą prądów wirowych. Rozpoczęliśmy współprace z firmą Eddyfi, producentem urządzeń do badania m.in rur: spoiny, korozja, pęknięcia.

Więcej informacji o urządzeniach na www.ndt24.pl 

Casp System Sp. z o.o., Sponsorem XXII FLUID MECHANICS CONFERENCE

12-14.09.2016 uczestniczyliśmy w XXII FLUID MECHANICS CONFERENCE, której organizatorami była Politechnika Wrocławska oraz Fundacja Rozwoju Politechniki Wrocławskiej.

W związku z tematyką Konferencji, mieliśmy możliwość prezentowania oferty firmy LaVision, której jesteśmy przedstawicielem w Polsce.

Proponowane rozwiązania, przedstawiła w czasie prezentacji „Laser Imaging Systems Flow, Spray and Combustion Diagnostics” dr inż. Anna Głodek.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do kontaktu.

 

BADANIA NIENISZCZĄCE- targi i konferencje

XXIII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL – TECH
20-22.09.2016, Kielce

45. Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących
18-20.10.2016, Kołobrzeg

Osoby chcące otrzymać darmowe bilety wstępu na Targi Control-Tech, są proszone o taką informację na adres: anna.spilkowska@casp.pl
ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZYCH STOISK

WZORCOWANIE MANOMETRÓW

Miło nam poinformować, że Laboratorium firmy Wika otrzymało Akredytację PCA.
Zapraszamy do skorzystania z usługi wzorcowania manometrów.
Oferujemy konkurencyjne ceny.

Tel.: +48 32 614-14-29

WSPÓŁPRACA Z NOVO DR

Firma Casp System Sp. z o.o. nawiązała współprace z firmą NOVO-DR – producentem zaawansowanych przenośnych systemów inspekcyjnych cyfrowej radiografii. W ofercie znajdują się systemy oparte na panelach płaskich o różnych wielkościach obszarów aktywnych oraz zakresie integracji z zewnętrznymi źródłami promieniowania oraz manipulatorami dla sektorów NDT oraz Nauki i Sztuki.

novo_logo_10X4cm

SEMINARIUM RADIOGRAFICZNE

13 i 14 czerwca w krakowskim Instytucie Odlewnictwa wraz z firmą YXLON Ineternational GmbH, zorganizowaliśmy seminarium pt.” Cyfrowa radiografia i tomografia komputerowa w przemyśle.

Wśród przybyłych byli Goście reprezentujący firmy z branży odlewniczej, lotniczej, motoryzacyjnej oraz osoby ze środowiska naukowego.

W czasie seminarium Przedstawiciele Yxlon International GmbH zaprezentowali ofertę proponowanych rozwiązań w zakresie radiografii cyfrowej i tomografii komputerowej na przykładzie konkretnych produktów, takich jak Y.MU2000-D, Y.MU60 ADR, Y.CT Compact, YXLON FF35 CT.

Dziękujemy za udział!

MIESIĄC MAJ Z Casp System Sp. z o.o.

Partner XVII Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. Nowe Technologie i Osiągnięcia w Metalurgii, Inżynierii Materiałowej i Inżynierii Produkcji
19-20.05.2016, Politechnika Częstochowska

2. Sponsor V Międzynarodowego Sympozjum Silników Spalinowych
19-20.05.2016, Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL

3. Uczestniki w VII edycji Dnia Nauki i Przemysłu
20.05.2016, Technopark Gliwice

02.05.2016 r. DZIEŃ WOLNY

Szanowni Państwo,

Informujemy, że 02.05.2016 r. nasza firma będzie nieczynna. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.
Do pełnej Państwa dyspozycji będziemy od 04.05.2016 r.

Z poważaniem,
Zarząd i Pracownicy Casp System Sp. z o. o.

25.03.2016 r. DZIEŃ WOLNY OD PRACY

Szanowni Państwo,

Informujemy, że 25.03.2016 r. nasza firma będzie nieczynna. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.
Do pełnej Państwa dyspozycji będziemy od 29.03.2016 r.

24.12.15 i 31.12.15- DNI WOLNE OD PRACY

Szanowni Klienci,
Informujemy, że w dniach 24.12.15 i 31.12.15 nasza firma będzie nieczynna. W pozostałe dni w okresie świąteczno- noworocznym jesteśmy do Państwa dyspozycji.  Przepraszamy za utrudnienia.

NAGRODA TARGÓW KOMPOZYT — EXPO dla Casp System Sp. z o. o.

Miło jest nam Państwa poinformować, że zgłoszony przez nas do konkursu Kompozyt — Expo, System DS-200s , otrzymał nagrodę w kategorii maszyny i urządzenia do obróbki materiałów kompozytowych.
Więcej informacji o nagrodzonym produkcie znajdą Państwo tutaj

Ds-200s

Odbiór nagrody

Odbiór nagrodyI

Dyplom

„Badania nieniszczące w produkcji struktur kompozytowych” — Magazyn Przemysłowy (listopad 2015 r.)

W listopadowym wydaniu Magazynu Przemysłowego, został opublikowany artykuł pt. „Badania nieniszczące w produkcji struktur kompozytowych” autorstwa naszych Specjalistów. W artykule zostały opisane produkty firm Yxlon i ScanMaster Systems, których jesteśmy dystrybutorami. Na uwagę zasługuje fakt, że szeroko opisany w artykule System DS-200s, został nagrodzony w kategorii maszyny i urządzenia do obróbki materiałów kompozytowych w czasie targów Kompozyt— Expo 2015 w Krakowie.

 

ARTYKUŁ

KOMPOZYT-EXPO 2015

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach KOMPOZYT-EXPO, które będą się odbywać 25 – 26 listopada w Krakowie. Znajdą nas Państwo w HALI WISŁA, stoisko W33 – Targi w Krakowie Sp. z o.o., Galicyjska 9, 31-586 Kraków.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach KOMPOZYT-EXPO, które będą się odbywać 25 – 26 listopada w Krakowie. Znajdą nas Państwo w HALI WISŁA, stoisko W33 – Targi w Krakowie Sp. z o.o., Galicyjska 9, 31-586 Kraków. KOMPOZYT-EXPO 2015

44. Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących

Wzorem ubiegłych lat, również w tym roku będziemy mieli przyjemność uczestniczenia w Krajowej Konferencji Badań Nieniszczących. 44KKBN odbędzie się 20-22.10.2015 r. w Wiśle.

Wzorem ubiegłych lat, również w tym roku będziemy mieli przyjemność uczestniczenia w Krajowej Konferencji Badań Nieniszczących. 44KKBN odbędzie się 20-22.10.2015 r. w Wiśle. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska- do zobaczenia w Wiśle!

05.06.2015 r.- DZIEŃ WOLNY

Informujemy, że w dniu 05.06.2015 r. (piątek) nasza firma będzie nieczynna. Do pełnej Państwa dyspozycji będziemy od 08.06.2015 r. (poniedziałek), wtedy też odpowiemy na wszystkie e- maile oraz wznowimy wysyłkę towarów.

Szanowni Klienci,
Informujemy, że w dniu 05.06.2015 r. (piątek) nasza firma będzie nieczynna. Do pełnej Państwa dyspozycji będziemy od 08.06.2015 r. (poniedziałek), wtedy też odpowiemy na wszystkie e- maile oraz wznowimy wysyłkę towarów.
Przepraszamy za utrudnienia.

Zarząd i Pracownicy
Casp System Sp. z o. o.

Casp System Sp. z o. o. w roli Złotego Sponsora w czasie konferencji- Majówka Młodych Biomechaników

W dniach 8-10.05.2015 r. będziemy mieli przyjemność wziąć udział w roli Złotego Sponsora w XII Konferencji Naukowej- Majówka Młodych Biomechaników im. prof. Dagmary Tejszerskiej.Dodatkowo 07.05.2015 r., nasi Pracownicy będą prowadzić warsztaty dla uczestników konferencji.

W dniach 8-10.05.2015 r. będziemy mieli przyjemność wziąć udział w roli Złotego Sponsora w XII Konferencji Naukowej- Majówka Młodych Biomechaników im. prof. Dagmary Tejszerskiej.Dodatkowo 07.05.2015 r., nasi Pracownicy będą prowadzić warsztaty dla uczestników konferencji. Warsztaty będą dotyczyć zastosowania inżynierii odwrotnej w medycynie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska- do zobaczenia w Ustroniu!

Więcej informacji o konferencji: http://www.biomechanik.pl/mmb

Warsztaty Casp System

Galeria: Warsztaty „Techniki generatywne i inżynieria odwrotna”

Galeria: Stoisko

03.04.2015 r.- DZIEŃ WOLNY

Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniu 03.04.2015 r. firma będzie zamknięta. Korzystając z okazji składamy Państwu życzenia w związku ze zbliżającymi się Świętami.

Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniu 03.04.2015 r. firma będzie zamknięta. Korzystając z okazji składamy Państwu życzenia w związku ze zbliżającymi się Świętami.

Życzenia Świąteczne Casp System

Medal Targów Kielce dla Casp System Sp. z o. o.

Jest nam miło Państwa poinformować, że firma Casp System Sp. z o. o. zdobyła Medal Targów Kielce za ręczny, laserowy skaner 3D HandyScan3D oraz Wyróżnienie Targów Kielce za laserową głowicę skanującą 3D ZEPHYR II.

Jest nam miło Państwa poinformować, że firma Casp System Sp. z o. o. zdobyła Medal Targów Kielce za ręczny, laserowy skaner 3D HandyScan3D oraz Wyróżnienie Targów Kielce za laserową głowicę skanującą 3D ZEPHYR II.

Złoty Medal Targów Kielce

Wyróżniony został również nasz współwystawca, firma EXTEND3D GmbH za projektor Werklicht Pro. Kryterium oceny zgłoszonych produktów był poziom techniczny rozwiązań, trwałość, niezawodność, nowatorstwo oraz trafność oferty uwzględniającej aktualne zapotrzebowanie na produkty określonego typu. Jednocześnie, dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska w czasie targów CONTROL STOM. Mamy nadzieję, że nasza oferta okazała się dla Państwa interesująca i będzie podstawą do dalszej współpracy.

Control-Stom – Targi Kielce

Firmy Casp System Sp. z o. o. i EXTEND3D mają przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska nr 23 w hali „E” w czasie Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, które odbędą się w dniach 10-12 marca 2015 roku, na terenie Targów Kielce, ul. Zakładowa 1.

Firmy Casp System Sp. z o. o. i EXTEND3D mają przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska nr 23 w hali „E” w czasie Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, które odbędą się w dniach 10-12 marca 2015 roku, na terenie Targów Kielce, ul. Zakładowa 1.

Podczas targów firma Casp System Sp. z o.o. będzie prezentować:

 • HandyProbe- optyczne ramię pomiarowe,
 • HandyScan- laserowy skaner ręczny z funkcją autopozycjonowania,
 • GoScan- skaner ręczny światła białego,
 • Ofertę cyfrowych systemów RTG oraz tomografii komputerowej,
 • Ofertę urządzeń do badań nieniszczących metodą MT, PT, RT, UT.

Oferta firmy EXTEND3D obejmuje m.in. projektor laserowy „Werklicht Pro”, który jest inteligentnym rozwiązaniem pozwalającym na wyświetlanie instrukcji wykonawczych oraz danych CAD bezpośrednio na częściach. Przedstawiciele firmy zaprezentują na przykładzie elementu podwozia jak „Werklich Pro” może zostać zastosowany w procesach produkcji w przemyśle motoryzacyjnym.

Beam IT
Casp System

Casp System