Firma CASP System Sp. z o.o., działająca na rynku od ponad 20 lat, jest jednym z wiodących dostawców automatyki przemysłowej oraz kompletnych rozwiązań z zakresu badań nieniszczących dla branży przemysłowej.

W 2023 roku firma już po raz piąty znalazła się w gronie firm nagrodzonych Diamentami Forbes.

Diamenty Forbes to prestiżowe wyróżnienie, przyznawane firmom o najszybszym tempie wzrostu w Polsce. Nagroda jest przyznawana przez Forbes na podstawie analizy wyników finansowych firm za ostatnie trzy lata.

Sukces CASP System Sp. z o.o. jest efektem pracy całego zespołu i skutecznej strategii biznesowej. Przedsiębiorstwo dba o jakość swoich produktów i usług, co przekłada się na lojalność klientów i dalszy rozwój firmy. Diament Forbes to potwierdzenie, że firma CASP System Sp. z o.o. odnosi sukcesy w branży i ma potencjał, aby dalej się rozwijać.

Wyróżnienie Diament Forbes to dla firmy CASP System Sp. z o.o. również duża motywacja do dalszej pracy nad rozwojem i doskonaleniem. Sukces przedsiębiorstwa to nie tylko korzyść dla samej firmy, ale również dla całej branży przemysłowej w Polsce.

Diament Forbesa 2023
Beam IT
Casp System

Casp System